HAN spol. s r. o. založena dne 30. srpna 1991

Navazujeme na dlouholetou tradici této výroby v Čechách a zhodnocujeme dlouholeté zkušenosti a znalosti našich spolupracovníků, kteří v tomto odvětví působí již mnoho let. Zachováváme tradiční ruční výrobu avšak s využitím moderních technologií, které umožňují ruční práci na nejvyšší kvalitativní úrovni v souladu s ekologickými požadavky a normami na bezpečnost práce a ochranu zdraví.​

subpage_photo

Specializujeme se zejména na ruční výrobu skleněných vánočních ozdob. V současné chvíli Vám můžeme nabídnout přes 16 000 dekorů ve více než 600 barevných odstínech, zdobené barevnými posypy a různými doplňky. Protože upřednostňujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi, máme tak možnost vyrobit vánoční ozdoby podle jeho představ. Tím ale vzniká neuvěřitelně široká nabídka produktů, která nám bohužel neumožňuje připravit pro Vás ucelený katalog a ceník. Proto Vás rádi uvítáme ve firemní vzorkovně vánočních ozdob, kde každý rok připravujeme novou kolekci vánočních ozdob dle aktuální trendů!
​Nabídku doplňují ozdoby, které můžete použít také jako dárkové předměty nebo jako skleněnou dekoraci pro svátky Velikonoční a svátek Sv. Valentýna.

Hlavní filozofií společnosti HAN spol. s r.o. je partnerství a spokojenost našich zákazníků i zaměstnanců.
Naše výrobky prodáváme téměř do celého světa. Hlavními partnery jsou zákazníci v USA, Kanadě, Švýcarsku, Německu, Velké Británii, Francii, Rakousku, Itálii, Holandsku, Belgii i Austrálii.

Šikovné ruce našich pracovníků, přísná kvalitativní kritéria a neustálá inovace v souladu s módními trendy zaručuje špičkové výrobky v oboru skleněných vánočních ozdob. Společnost HAN spol. s r.o. je právem považována za jednoho z nejlepších výrobců skleněných ručně foukaných a dekorovaných vánočních ozdob.

Pracovníci společnosti HAN spol. s r.o. vyráběli vánoční ozdoby také pro Nadaci Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, díky níž byl obdarován Jeho královská Výsost Sir Charles Princ z Walesu, paní Hillary Rodham Clinton, Její Veličenstvo belgická královna Paola a král Albert II. a další osobnosti.